EGN Fittings

EGN DIŞ TİCARET A.Ş 2013 yılından beri süren faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyarak, kurulduğu ilk günden itibaren fittings bağlantı parçalarının temenini sağlayan uzman kadroya sahiptir.

2013 yılından itibaren ürün yelpazesini genişletmek amacı ile Fittings, Panel radyatör, plastik, doğalgaz, tesisat, ısıtma ve soğutma ürün gruplarıyla müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermeyi amaçlamıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir; prensibiyle çalışan EGN DIŞ TİCARET A.Ş. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

EGN Fittings Hakkında
Vizyonumuz

Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Kalite Politikamız
  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,

  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek,sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,

  • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve perfonsmanslarının geliştirilmesini sağlamak

  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek ,aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,

  • Yeniliklere açık olmak ,son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak ,

  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak ,

  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, insana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,

Firma Politikamız
  • Müşteri beklentilerini her defasında ,zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı ,estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

  • Hizmette güven müşteri memnuniyeti kalite hız ve stabilite prensiplerine bağlı etik değerleri olan müşteri odaklı çözümlere önem veren sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.